Czego możemy się spodziewać po serwisach Music i Video Unlimited

by

video_unlimited

Music Unlimited i Video Unlimited to serwisy będące integralną częścią oprogramowania zainstalowanego na PS4, umożliwiające nam słuchanie muzyki i oglądanie filmów, oczywiście za opłatą.

Music Unlimited:

Poprawiony interfejs
Zwiększona wykrywalność aby ułatwić poruszanie się po bibliotece zawierającej 22 miliony utworów
Wysokiej jakości odtwarzanie dla każdego z utworów
System pozwalający na to aby słuchać muzyki podczas grania w grę, po przyciśnięciu przycisku PS Button, uzyskamy dostęp do mini playera z ustawieniami

Video Unlimited:

Szybszy start i szybsza nawigacja
Dostęp do 200 tyś filmów i seriali
Natychmiastowe odtwarzanie dla nowych zakupów aby zminimalizować buforowanie
Przechowywanie filmów w chmurze aby zminimalizować użycie miejsca na dyskuMożliwość podglądu co i kiedy oglądają nasi przyjaciele
Muszę powiedzieć, że zaskoczyło mnie to, że filmy będą przechowywane w chmurze, oznacza to, że gdy nie będziemy mieli dostępu do internetu to nie obejrzymy kupionych już filmów! Skandal to mało powiedziane ale branża dąży do tego aby w przyszłości wszystko było przechowywane w chmurze i zależne od internetu czyli nie twoje a ich a ty będziesz płacić za oglądanie jak w kinie z tym, że, w kinie bilet kosztuje od 15 do 25zł a w sieci za film będziesz płacił sporo więcej.

Ciekawe też, czy Video Unlimited wprowadzi do swojej oferty filmy w 4K?

Zastanawia mnie też jedna rzecz, czy jest choć 1% graczy którzy słuchają innej muzyki niż ta w grze przy graniu w nią? Ja tego nigdy nie robiłem i nie zamierzam a wy?